Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, portala git.

City of Broken Dreamers Türkçe v1.15.0 Ch. 15 Final Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

City of Broken Dreamers Türkçe v1.15.0 Ch. 15 Final Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

Los Angeles, 2042. Şirketler ve Seçkinler tarafından yönetilen bir şehir. Amerikan Rüyasının en iyisini ve en kötüsünü örnekleyen bir şehir. Milyonlarca insan, zenginlerin aşırılıklarına ya da yoksulların aşağılanmasına dair neredeyse mutlu bir cehalet içinde yaşıyor. Yöneticiler politikacılardan daha fazla güce sahiptir, polis kurumsal paralı askerlerden daha az güce sahiptir. Sen o paralı askerlerden birisin, Hayaletler denen en iyi ve seçkin kademelerden birisin… ama aylardır işe girmedin. Bu değişmek üzere. Şehrin başka bir yerinde, genç bir kız şehri parçalayabilecek bir çatışmanın merkezi olmak üzeredir. Onu takip ederken müttefikleriniz ve düşmanlarınız olacak, sizin gibi şehir tarafından kullanılmış ve tüküren başkaları da olacak. Kime güveneceksin? Kimi karşılayabilirsin ki? Her birinin kendi hayalleri, kendi motivasyonları vardır, her biri kendi yolunda kırılır. Hepsi bir araya gelecek… City of Broken Dreamers oyununda.

Oyunun Yapımcısı

PhillyGames | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 5.69 GB Android: 1.75 GB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – City of Broken Dreamers oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
city of broken dreamers yetiskinoyunlar com 2
city of broken dreamers yetiskinoyunlar com 3
city of broken dreamers yetiskinoyunlar com 4