Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Move the Chains Türkçe v0.2 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

Move the Chains Türkçe v0.2 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

Ülkenin en iyi köşe oyuncusu olarak lanse edilen, Inglewood’dan beş yıldız alan, ülkenin en iyi okullarından burs ve NIL teklifleri alan bir oyuncu olarak nihayet hedefinize ulaştınız. Kendinizi ve sizi büyüten kadını ev dediğiniz çöplükten kurtarmak. Ancak yaratmak için canınızı dişinize taktığınız gerçeklik Mater Dei’ye karşı oynayacağınız yarı final gecesinde yerle bir oluyor. Parmaklıklar ardında geçirdiğin yaklaşık bir yılın ardından kendini bir kez daha özgür buldun. Hiçbir okulun sana yaklaşmayacağını bildiğin için, daha tokmak inmeden kendini futbol dışındaki hayata teslim ettin. Ta ki güneş gözlüklerinin ardında seni Texas A&N Wolves’a katmak isteyen gizemli biriyle – iki kez Superbowl MVP’si – karşılaşana kadar. Ancak daha başlangıç tabancasını bile geçemeden, önünüze başka bir engel çıkıyor. Sizi meseleleri kendi ellerinize almaya zorlayan bir engel. Üniversite sporları dünyasının parlak ışıkları altına geri döndüğünüzde, hemen hem öfkeyi hem de övgüyü, hem iftirayı hem de haklılığı üzerinize çekiyorsunuz. Ancak yeni keşfettiğiniz yıldızlığınız olan kasırganın içinde sadece kendinize değil, sadece kefarete değil, aynı zamanda etrafınızdaki birçok yeni yüze de rastlarsınız. Ancak ışıkla birlikte karanlık, yeni yüzlerle birlikte de farklı yollar gelir. İkinci bir şansla gelen ayartmalarla başa çıkabilecek misiniz?

Oyunun Yapımcısı

MissFortune | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 1.5 GB Android: 500 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Move the Chains oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
move the chains yetiskinoyunlar com 2
move the chains yetiskinoyunlar com 3
move the chains yetiskinoyunlar com 4
move the chains yetiskinoyunlar com 5
move the chains yetiskinoyunlar com 6