Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Retrieving The Past Türkçe 2.Sezon Final Pc/Apk İndir

Retrieving The Past Türkçe 2.Sezon Final Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Oynadığınız karakter yakışıklı, zinde ve yetenekli olan Jensen Wenchester. Amerikan Ordusu Ranger 5. Sızma Biriminin başında olan eski bir yüzbaşı. Ordudan ayrılmasının ardından açtığı güvenlik firması ile güzel bir kariyer oluşturdu. Jensen’in birden çok evi başarılı bir şirketi ve muhteşem iş arkadaşları var. Fakat Jensen hayatında herşeyin yeterli olduğunu düşünürken bazı şeyler hayatını birden bire bir karmaşa içerisine sokuyor. Başına gelecek olan herşey geçmişte üstü silinmiş olaylara bağlı. Bu olayları aydınlatman gerekecek. Geçmişi yeniden göz önünde canlandırmaya başladığında işler çok daha heyecan verici olacak.

Oyunun Yapımcısı

MrKnobb | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 1.10 GB Android: 273.9 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Retrieving The Past oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri