Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, portala git.

The Synthetic Türkçe 3.Bölüm Pc/Apk İndir

The Synthetic Türkçe 3.Bölüm Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Aaron[MC] bilgisayar bilimlerine tutkuyla bağlı, liseden yeni mezun olmuş bir gençtir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanmaktadır; bu özelliği “ev sahibesi” Ariana Caldwell’in otoriter, gergin ve kurallara bağlı doğasıyla daha da kötüleşmektedir. İlk yıllarında yaşadığı bir travmadan kaynaklanan Ariana, Aaron’ı sıkı bir şekilde kontrol altında tutmaya çalışmakta, bu da onun daha da içe kapanmasına neden olmaktadır. Aaron, Ariana’nın zorba varlığından kaçmak için kendini bilgisayarlara verir ve kendi yarattığı bir yapay zeka üzerinde çalışmaya başlar. Ariana hayatını başarılı bir emlakçı olarak sürdürüyor. Güçlü dış görünüşüne rağmen alkole karşı toleransı düşüktür. İçki içtiğinde tam bir dönüşüm geçirir, sevecen, hoşgörülü, oyuncu ve romantik olur. Bazen alkolün etkisiyle koltukta ya da masada uyuyakalır ve Aaron onu odasına taşır. Aaron için Ariana’nın iki yüzüyle başa çıkmak zorlayıcıdır. Ariana’nın baskın ve gergin tavrı Aaron’ın hayatını şekillendirirken, sarhoş hali Aaron’ın özlemini duyduğu sevgi dolu karakteri sergiler. Aaron’ın yarattığı yapay zeka sınırlarını zorlamaya ve öngörülemez davranışlar sergilemeye başladığında, ilişkilerindeki bu karmaşıklık ve ona karşı duyguları daha da karmaşık hale gelir.

Oyunun Yapımcısı

Carbon | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 1.50 GB Android: 198 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – The Synthetic oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 2
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 3
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 4
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 5
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 6
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 7
the synthetic turkce yetiskinoyunlar com 8