Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, portala git.

Last Call Türkçe v0.2.1 Apk İndir

Last Call Türkçe v0.2.1 Apk İndir
Oyunun Konusu

Sağlığı kötüye giden bir amcaya yardım etmek için küçük ortabatı barını işletmek gibi zor bir işe kalkıştın. Barı işletmek ne kadar zor olsa da büyüleyici bir yer olduğundan burda çalışmak hoşuna gidiyor. Ancak bu dönem ortasında gidip, kız arkadaşın Fiona’yı geride bırakman manasına geliyordu, ama aile buna değer… Değil mi ? Last Call’da, sevgilisinden uzakta olmaktan elemli, sert mizaçlı, yakışıklı ve çalışmakta olduğu işin hakkını veren biraz garip bir kahraman olarak oynuyorsunuz. Yol boyunca birkaç süprizle karşılaşacağınızı ve daima tercih ettiğiniz eylemlerin sonuçlarının olduğunu; bazılarının iyi, bazılarının kötü olduğunu unutmamalısınız. Bazı seçiminize bağlı diyaloglar, bazı seksi olaylar, biraz kalp kırıklığı ve biraz da mutluluk yaşayacaksınız. Ama asla unutmayın, gece dükkanı kapatmadan önce, daima son çağrınızı (Last Call) yapın.

Oyunun Yapımcısı

MrJet | Patreon

Oyunun Boyutu

Android: 184 MB

Oyunun Kurulumu

Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri