Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Desert Stalker Türkçe v0.09c Pc/Apk İndir

Desert Stalker Türkçe v0.09c Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. yapımlarından esinlenilen bu oyun, romantizmi, şiddeti, yan hikayeleri içeren ve yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametin üzerinden uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır’da kum tepelerine dağılmış ve şehirleri yok etmiş bir uygarlığın kalıntılarını araştıran bir Desert Stalker olarak oynuyorsunuz. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen savaşın etkileri hala toprakları rahatsız ediyor. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kuracağınız, hangi faaliyetlere katıldığınız ve bencil mi yoksa daha cömert bir karakter mi olacağınız tamamen size bağlı.

Oyunun Yapımcısı

ZetanDS | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 3.97 GB Android: 800 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Desert Stalker oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Tahmini Oynanış Süresi

9+ Saat

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
desert stalker turkce 0 09c yetiskinoyunlar com 2
desert stalker turkce 0 09c yetiskinoyunlar com 3
desert stalker turkce 0 09c yetiskinoyunlar com 4