Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Desert Stalker Türkçe v0.15c Pc/Apk İndir

Desert Stalker Türkçe v0.15c Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. serisinden esinlenen bu oyun, romantizm, şiddet ve aralarındaki her şeyi keşfeden farklı gruplar ve yan hikayeleri içeren, yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametten bu yana uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır olan kum tepelerine dağılmış ve şehirleri tahrip etmiş bir medeniyetin şiddetli kalıntılarını tarayan bir Çöl Avcısı olarak oynuyorsunuz. Savaşın sonrası, bu kadar uzun zaman sonra bile hala toprakları rahatsız ediyor ve evdeki aileniz güvenli ve sakin bir sığınak sunsa da, zaman zaman daha sert ortamlara atılacaksınız. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kurduğunuz, hangi faaliyetlere katıldığınız ve benmerkezci mi yoksa daha cömert bir karakter mi olduğunuz size bağlıdır.

Oyunun Yapımcısı

ZetanDS | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 4.47 GB Android: 960 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Desert Stalker oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantıları

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
desert stalker yetiskinoyunlar com 2
desert stalker yetiskinoyunlar com 3
desert stalker yetiskinoyunlar com 4