Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Eternum Türkçe v0.7.5 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

Eternum Türkçe v0.7.5 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

Eğitiminize devam etmek için en iyi arkadaşınızla birlikte ülkedeki en iyi okullardan ve üniversitelerden bazılarına ev sahipliği yapan Kredon şehrine taşınıyorsunuz. Bununla birlikte, Kredon’da herkesin konuştuğu tek bir şey var: ETERNUM – birkaç yıl önce piyasaya sürülen ve teknoloji dünyasında devrim yaratan sanal, hiper-gerçeklik MMORPG oyunu. Beş duyuyu yeniden yaratan bir sinir implantı ile, oyun ve gerçek dünya arasında ayrım yapmak imkansız hale gelir. Binlerce sunucu Eternum ağını oluşturur: renkli, sihir dolu fantezi dünyalarından sisli bilim kurgu şehirlerine kadar hiçbir dünya ulaşılamaz değildir. Bununla birlikte, yüzeyin ötesine baktığımızda, bu güzel cephenin daha karanlık bir tarafı var: karaborsalar, işkence, yasadışı içerik kaçakçılığı, yasadışı toplantılar, veri hırsızlığı… Eternum hiçbir insanın kurallarına uymaz. Nedense hükümetler buna göz yumuyor; düzenleme ve kontrol yok. Bazıları bunun oyunun son derece bağımlılık yapıcı olmasından kaynaklandığını söylüyor, bazıları ise bunun piyasa mo’su olduğunu söylüyor.

Oyunun Yapımcısı

Caribdis | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 7.10 GB Android: 1.55 GB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Eternum oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
eternum yetiskinoyunlar com 2
eternum yetiskinoyunlar com 3
eternum yetiskinoyunlar com 4