Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Lesson in Loyalty Türkçe Ch.3 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

Lesson in Loyalty Türkçe Ch.3 Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

Kurt, hayatta istediği adımları atmakta zorlanan 25 yaşında bir öğretmendir. Planlarının istediği gibi ilerlememesi nedeniyle özel öğretmen olarak çalışmanın yanı sıra geçimini sağlamak için, Ayrıca bir spor salonunda yarı zamanlı olarak fitness eğitmenliği yapıyor. Kurt, öğretmenler ve veliler arasında köprü görevi gören bir aracı şirketin çatısı altında, yöneticilerini memnun etmek için özenle çalışmaktadır. Kendini işine adamasına rağmen Kurt şirket içinde genellikle fark edilmez. Ancak Kurt’ün yolu, eski bir arkadaşıyla kesiştiğinde beklenmedik bir şekilde değişir. Bu karşılaşma Kurt’un hayatında yepyeni bir dönemin başlangıcı olur. Eski arkadaşının referansıyla yeni öğrenciler edinen Kurt, şirket içinde giderek daha popüler hale gelir ve hem ebeveynlerin hem de yöneticilerin takdirini kazanır. Aynı zamanda, yeni tanıştığı ebeveynlerle ilişkilerinde dengeyi korumaya çalışır. Ayrıca, kendisini spor salonunda rakibi olan bir iş arkadaşıyla yoğun bir rekabetin içinde bulur. Yaşam kaygısı ve ihanetin ortasında kalan Kurt, bu karmaşık durumu nasıl dengeleyeceğini keşfetmeye çalışır. Her iki işinde de profesyonel tavrını koruması gereken biri olarak Kurt bu dengeyi nasıl sağlayacaktır? Gelin bu karmaşık hikâyede neler olup bittiğini birlikte keşfedelim. Bizi takip etmeye ve desteklemeye devam edin. Sevgilerimle…

Oyunun Yapımcısı

Lesson in Loyalty | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 624 MB Android: 135 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Lesson in Loyalty oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 2
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 3
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 4
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 5
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 6
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 7
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 8
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 9
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 10
lesson in loyalty yetiskinoyunlar com 11