Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

MILFs of Sunville! Türkçe S1 v10 Final Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

MILFs of Sunville! Türkçe S1 v10 Final Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

Genç bir adam, büyük şehirdeki lüks hayatını geride bırakıp okyanus kıyısındaki küçük Sunville kasabasına dönmek zorunda kalır. Geri dönmeyi hayal etmektedir ve kendisini genç bir eş için terk eden ve maddi destekten yoksun bırakan babasına kızgındır. Planını gerçekleştirmek için bir yol bulmalı ve araçları elde etmelidir, ama bunu yapabilecek midir? Yolda onu pek çok ayartıcı şey beklemektedir. Gideceği üniversite seksi kızlar ve öğretmenlerle doludur. Bir seçim yapması gerekiyor: Asıl amacının peşinden gitmek ya da baştan çıkarıcı bir aşk ilişkileri dünyasına dalmak. Ancak hiçbir şey kolay değildir, bazı ilişkiler ondan değişiklikler talep edecektir. Şehre basit bir adam olarak gelir, değişebilecek midir? Ve bu değişiklikler ne yönde olacak? Daha iyi mi yoksa daha kötü mü olacak? Hedeflerine ulaşmanın pek çok farklı yolu var. Mükemmel animasyonlara ve kaliteli grafiklere sahip görsel bir romanda bu genç adamın rolünü üstleneceksiniz. Oyun ayrıca bir dizi harika özelliğe sahip. Örneğin, telefonunuzun kamerasıyla gizli fotoğraflar çekebilirsiniz. MILFs of Sunville dünyasını keşfedin! Çevrenizdeki insanlarla gerçekçi ilişkilerin derinliklerine dalın!

Oyunun Yapımcısı

L7team | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 7.30 GB Android: 1.95 GB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – MILFs of Sunville! oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 2
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 3
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 4
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 5
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 6
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 7
milfs of sunville yetiskinoyunlar com 8