Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Neuvau Türkçe v1.06.01 Pc/Apk İndir

Neuvau Türkçe v1.06.01 Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Deneyimsiz kahraman, bir üniversite diploması elde etmek için ebeveynlerinin evinden çıkarak bir sınav verir. Bir aile dostunun evinde konuk olarak yerleşen genç, şehirde geçirdiği bir akşamın ardından hayatı beklenmedik bir döneme girer. Gizemli bir kadınla karışır ve kendisini kontrolün parmaklarından kaydığı bir kaosun içinde bulur. Bu kaosun ortasında, önemli bir soru ortaya çıkar: Hangi yolu seçecek? İlkel arzuların derinliklerine boyun eğecek mi, kendini dayanılmaz bir arzu okyanusuna teslim mi edecek? Yoksa kontrolü isteyerek bırakacak mı, etkisindeki gizemli güçlere boyun eğecek mi? Alternatif olarak, kendi kaderini şekillendirerek, keşfedilmemiş bir yol çizmek için yeni keşfedilen gücü kullanacak mı? Ancak, başarısızlık riski her zaman varlığını sürdürür ve kendi hikayesinde sadece bir yolcu olma tehlikesiyle karşı karşıya kalır.

Oyunun Yapımcısı

Asmodeus_ | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 1.44 GB Android: 286 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Neuvau oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Tahmini Oynanış Süresi

2+ saat

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 2
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 3
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 4
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 5
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 6
neuvau turkce 1 06 01 yetiskinoyunlar com 7