Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Once in a Lifetime Türkçe v1.0 Pc/Apk İndir

Once in a Lifetime Türkçe v1.0 Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Ailenle normal bir hayat sürdürdüğün, görünüşte normal bir kasaba olan Mistbury’de yaşıyorsun. Fakat yakında bu kasabanın bazı derin karanlık sırları gizlediğini ve her şeyin çok hızlı alev alabileceğini keşfedeceksin… Hapishaneye sızmaktan tut, gizemli konakları keşfetmeye, dünyanın diğer tarafına seyahat etmeye kadar her şey Once in a Lifetime’da. Tuhaf karakterler ile tanış, benzersiz deneyimlere yelken aç ve muhteşem kızları baştan çıkart. Eh, tabi eğer vakit kalırsa dünyayı da kurtarırsın artık. Ama sakın unutma; Astaroth iktidarı ele geçirirse bu hepimizin sonu olacak. Onu sadece sen durdurabilirsin. Esse est deus.

Oyunun Yapımcısı

Caribdis | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 5.00 GB Android: 1.42 GB​

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Once in a Lifetime oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Tahmini Oynanış Süresi

8+ Saat​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri