Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Shut Up and Dance Türkçe Bölüm 9 Special Pc/Apk İndir [Erken Erişim]

Shut Up and Dance Türkçe Bölüm 9 Special Pc/Apk İndir [Erken Erişim]
Oyunun Konusu

“Shut Up and Dance”, genç bir adamın hayatının daha da kötüye gitmesinin ve her şeyin anında yokuş aşağı gitmesinin hikayesidir. Sevilen bir kişi şüpheli koşullar altında ölür ve göz açıp kapayıncaya kadar alıştığınız hayat kaybolur – rahat bir ev, masadaki para veya yemek konusunda endişelenmenize gerek kalmaz, akademik çalışmalarınız için ödeme yaparsınız. Kaygısız hayatın – her şey bir anda gitti. Şu anda olduğu gibi, bundan kurtulmanın bir yolu yok gibi görünüyor, bu yüzden okulu bırakıp ailenizin durumla başa çıkmasına yardımcı olmak için çalışmaya başlıyorsunuz – finansal ve duygusal olarak. Aniden ortaya çıkana kadar, kahramanımız beklenmedik bir çeyrekten işleri iyileştirmeyi vaat eden heyecan verici bir iş teklifi alır. Ama bu bir lanet mi yoksa bir lütuf mu olacak? Kararları verirken ve kararları verirken bu size kalmış olacak.

Oyunun Yapımcısı

Boring Games | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 8.21 GB Android: 820 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Shut Up and Dance oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantıları

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
shut up and dance yetiskinoyunlar com 2
shut up and dance yetiskinoyunlar com 3
shut up and dance yetiskinoyunlar com 4