Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

The Dragonspire Türkçe v0.1.4 Pc/Apk İndir

The Dragonspire Türkçe v0.1.4 Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Dragonspire Diyarı’na hoş geldiniz. Dragonspire Kolluk Kuvvetleri Lideri Stephen (varsayılan ismin) adında bir adamsın. Bilim kurgu yönleriyle birlikte karanlık bir fantezi olan ancak modern bir dünyada geçen; skandallar, yolsuzluk, ölüm, zorlu seçimler, karakter gelişimleri, etrafınızdaki hikayeyi şekillendiriyor, ama en önemli etken romantizm. The Dragonspire’ın gerçek arka planını ortaya çıkaran Stephen’ın hikayesine eşlik edeceksiniz. Yaptığınız seçimler, hikayenin sonucunu ve gideceği yönü belirleyecektir. Odaklanmanız ve ilgilenmeniz gereken bazı aşk fırsatlarınız olacak, hatta muhtemelen yapmamanız gereken bazı şeyler yapacaksınız, ama kim bilir? Yolunu ışığa mı çevireceksin yoksa zaten var olan karanlığa yenik mi düşeceksin?​

Oyunun Yapımcısı

Lancastle | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 1.81 GB Android: 197 MB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – The Dragonspire oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Tahmini Oynanış Süresi

3+ Saat

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
the dragonspire turkce 0 1 4 yetiskinoyunlar com 2
the dragonspire turkce 0 1 4 yetiskinoyunlar com 3
the dragonspire turkce 0 1 4 yetiskinoyunlar com 4