Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

Zombies Retreat Türkçe v1.2.0 Pc/Apk İndir

Zombies Retreat Türkçe v1.2.0 Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Zombie’s Retreat’a hoş geldiniz! Zomi Ormanı’nın kalbinde yer alan yemyeşil bir tatil köyü: Muhteşem manzaraları ve zengin tarihiyle tanınan bir bölge. Uzaklaşmak için bir yer mi arıyorsunuz? Camp Zomi’nin kamp alanı eğlenceli aktivitelerle dolu! Zomi Gölü’nün serin sularına dalın, Rec Center’da arkadaşlarınızla takılın veya güzel patikalarımızda serinletici bir yürüyüşe çıkın.Zombie’s Retreat, genç bir adamın yaz kampı inzivasına çekilmesini konu alan bir aksiyon RPG. Bir bağ kurma deneyimi olması amaçlanan şey, ani bir şeytani salgının kampa yayılmasıyla korkunç bir şekilde tersine döner. Bu yeni bulunan tehdidi çevreleyen çok ‘garip’ koşullarla, tek parça halinde kaçmaya çalışırken hayatta kalan herkesi kurtarmak oyuncuya kalmıştır!Bulmacaları çözün, zombileri öldürün ve en önemlisi hayatta kalanları koruyun!

Oyunun Yapımcısı

SirensDomain | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 890 MB Android: 1 GB

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – Zombies Retreat oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri
zombies retreat turkce yetiskinoyunlar com 2
zombies retreat turkce yetiskinoyunlar com 3
zombies retreat turkce yetiskinoyunlar com 4
zombies retreat turkce yetiskinoyunlar com 5