Türkçe içerikler, erken erişimden sonra da erişilebiliyor! Tıkla, yeni portala git.

No More Secrets Türkçe Final Pc/Apk İndir

No More Secrets Türkçe Final Pc/Apk İndir
Oyunun Konusu

Her şey Brian’ın annesinin ölmesi ile başlıyor. Brian’ın annesi çok hastaydı fakat Brian’ın bundan haberi yoktu. Annesi ve babası bu hastalığını Brian’dan bir sır gibi sakladı. Brian’ın annesi öldüğünde babası çok içmeye başladı. Bir gece ansızın gelen polisler Brian’a artık babasının gelemeyeceğini onun bir akrabası ile kalması gerektiğini söylediler. Birkaç gün sonra okuduğu okulun müdürü Phil, Brian’ın durumuna anlayış göstererek onunla kalması için onu davet etti. Brian bu süreçte pek çok kötü alışkanlıklar edindi. Brian bu alışkanlıklarından kurtulabildi mi? Babasına ne olduğunu öğrenebilecek mi? Bunun cevabını almak senin elinde.

Oyunun Yapımcısı

Royal Candy | Patreon

Oyunun Boyutu

Windows: 2.67 GB Android: 397 MB​

Oyunun Kurulumu

Windows:
1 – Dosyaları bir klasöre çıkarın.
2 – No More Secrets oyununu açın.
Android:
Uygulamayı yükleyin ve açın.
(Uygulama yüklenemedi hatası alıyorsanız cihazınızda APK boyutunun 3 katı alan açın ve cihazını yeniden başlatarak tekrar deneyin.)​

Oyunun Bağlantısı

Oyunun Bağlantısı

Bilgilendirme: Oyun güncellendikçe oyunun bağlantısı da otomatik yeni sürüme güncellenmektedir. Bu gelen güncellemelerde gönderi içerisinde yer alabilen sürüm/boyut/oynanış süresi/kayıt dosyası dizini/oyun içi şifreler/vs… farklılık göstermesi olasıdır.

Oyunun Görselleri